Personal           Business

129.00 lei cu TVA inclus

Receptor optic pentru FTTH/CATV, intrare 1550/1490/1310 nm (SC/APC), ieşire RF CATV, ieşire optică 1490/1310 nm pentru ONU (SC/UPC), carcasă plastic.

Categorie:

Descriere

Receptor optic pentru FTTH/CATV, intrare 1550/1490/1310 nm (SC/APC), ieşire RF CATV, ieşire optică 1490/1310 nm pentru ONU (SC/UPC), carcasă plastic.

Receptorul optic FWR-8610RW WDM folosește fotocelule cu lățime de bandă mare și sensibilitate ridicată, circuite de potrivire cu zgomot redus, amplificare GaAs, recepție cu putere optică scăzută și tehnologia RF-AGC. Gama de putere de recepție de la -18 la + 2dBm, controlul luminii AGC: -12~-2dBm, ieșire nominală RF 82dBuv și există, de asemenea, un indicator LED de monitorizare a recepției de putere optică (≥-15dBm) pe panou. FWR-8610RW este un adaptor de alimentare de 5V lider în industrie, proiectare non-stop de mai mult de 5 ani, pentru un receptor optic WDM ideal pentru rețeaua FTTH cu o singură fibră la domiciliu.